Tashmahal Alaçatı Otel

TashMahal Alaçatı Otel, Alaçatı’nın Hacımemiş mahallesinde yer alan tarihi bir butik oteldir.

19.Yüzyıl Alaçatı yaşam tarzını hissedeceğiniz, tarihi mimarisine sadık kalınarak ve bununla beraber çağdaş yaşamın gereksinimleri gözetilerek restore edilmiş 150 yaşında bir konak otelidir… Büyüleyici güzellikte bir Rum evi ve yemyeşil huzurlu bir bahçe..

Burası TashMahal Alaçatı Otel… Hoşgeldiniz

Odaları bir masalda yaşadığınızı hissettirecek kadar özgün, zevkli, incelikli ve romantik.. Bahçesi, sizi tüm dünyadan soyutlayacak kadar sakin ve avlusu mozaik yer döşemesiyle aklınızdan çıkmayacak kadar etkileyici..

TashMahal Alaçatı Butik Otel’de uyananlar hep güzel düşler gördüklerini söylerler, aydınlık ve mutlu Alaçatı sabahında uğradıkları ilk yer mutfak olur. Emin olun sizin de öyle olacak.. Önce mutfağın atmosferi ve daha sonra o eşşiz lezzetler, sizi gülümseyerek güne başlatacak.

Alaçatı’nın içinde her yere yürüme mesafesinde ve kasabanın en özgün mimari taş yapılarının bulunduğu, sakin ve huzurlu sokağında Alaçatı otelleri arasında çok önemli konuma sahip olan TashMahal Alaçatı Otel sizi bekliyor.

Tashmahal Online Rezervasyon

alaçatı otelleri, alaçatı butik oteller, ucuz alaçatı otelleri, ucuz çeşme alaçatı otelleri, alaçatı butik, butik oteller, en yakın alaçatı otelleri, en ucuz alaçatı otelleri, alaçatı booking, alaçatı rezervasyon

You may also like...