Morro Alaçatı Otel

Morro Alaçatı Otel, Alaçatı’nın merkezi Kemalpaşa caddesine yürüme mesafesinde, korumacı turizme verdiği önemle, yöresel dokuyu koruyarak, 2004 yılında inşaa edilip, 2011 yılında hizmete açılmıştır.Hareketli,cıvıl cıvıl çarşıya yakın olduğu kadar,sakin ve sessiz bir ara sokakta yer almaktadır.

Morro Alaçatı Otel Konforlu, yüksek tavanlı, klima ve kaloriferli 6 odasıyla, misafirlerinin yılboyunca tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, sıcak bir ev atmosferine de sahiptir .

Kışın şömine başında,yazın yemyeşil bahçede,evsahiplerinin meraklısı olduğu taze demlenmiş çay saati,uzun sohbet akşamüstlerine dönüşebilir.
Konuklar gündüz,içinde yüzme havuzuda bulunan huzurlu bahçenin tadını çıkarabilir veya evsahiplerinin farklı önerileriyle Alaçatı köy içi ve civarını keşfedebilirler.

Alaçatıda geçirdiğiniz vakit uzadıkça,bölgeye ve yöre insanına bağınızın güçlendiğini fark edeceksiniz .

Alaçatı,Çeşme yarımadasının değişik koylarında yer alan Ilıca ve Çark plajına yaklaşık 2km,Ayayorgi koyuna 10km,Altınkum’a 10km,Surf merkezine ise 1km mesafededir.

Kahvatı masalarımız,geniş pergolanın altına sabah 08:30-11:00 saatleri arasında kurulur.Günlük gazetelere göz atarken,organik ürünlerinde tercih edildiği,sıcak gevrek ,poğaça ,boyoz gibi yöresel lezzetlerinde ağırlıklı olduğu,bölgede üretilmiş peynir çeşitleri ve zeytinlerden oluşan kahvaltınızı keyifle yapabilirsiniz.Tabii ayvadan çileğe, erikten incire ,annemin reçellerini ! :) unutmamak gerekir.
Ege’nin lezzet yolculuğu Morro’da sadece sabah kahvaltısı ile sınırlı kalmıyor,akşamüzeri 16:00-18:00 arası taze demlenmiş çay yanında servis edilen Melek abla’nın tatlı ve tuzlu sürprizlerinin bağımlılık yaratıcağına eminiz

Tashmahal Online Rezervasyon

alaçatı kahvaltı yerleri, alaçatı’da kahvaltı, yakın alaçatı otelleri, yakın izmir otelleri, alaçatı otelleri, alaçatı otel, butik otel

You may also like...