Alaçatı Sakin Ev

İzmir Çeşme’nin yanıbaşında, Alaçatı’da, huzurlu ve rahat bir butik otel.

Alaçatı’nın halen kasaba ruhunu koruduğu Hacı Memiş Mahallesindeki, Dutlu Kahve’nin dibinde. Adı gibi “sakin” bir köşede siz değerli ziyaretçilerini bekliyor..

Bina beldede yer alan diğer evler gibi, yerel dokuya uygun olarak restore edilmiş. Hatta, otel’den ziyade ufak bir konak gibi. Göze batmıyor. Manisa işi, ahşap oymalı tarihi kapısı ilk önce sizi karşılıyor…

Alaçatı Sakin Ev’de bulunan yatakların konforunu özellikle vurgulamak gerekiyor, çünkü yataklar üzerinde uzandığınızda vücudunuzun şeklini alan viskoelastik malzemeden hazırlanmış.Kendinizi bulutların üzerinde gibi hissedeceksiniz.

Alaçatı Sakin Ev’in odalarında oymalı ahşap kapılar ve modern mobilyalar ile dekore edilmiş. Ücretsiz Wi-Fi ve saç kurutma makinesinin yer aldığı özel banyo ile donatılmıştır. Otelde yer alan bazı odalarda şömine ve iPod bağlantı istasyonu bulunmaktadır.

Otelde konukların yemek hazırlayabileceği ortak bir mutfak vardır. Salonun yanı sıra çiçek ve aromatik bitkiler içeren bir avlu bahçe bulunmaktadır. Otelde, ücretsiz kullanımlı bisikletler mevcuttur.

Tashmahal Online Rezervasyon

 

You may also like...