Alaçatı Gönülhan Otel

Alaçatı Gönülhan Otel, Egenin en özel tatil beldesi Çeşme Alaçatı’da, sevdiklerinizle birlikte keyifle hatırlayacağınız bir tatil geçirmeniz için bütün detayları düşündük. Beldenin ruhuna uygun inşaa ettiğimiz otelimizde, Alaçatı’nın eşsiz atmosferiyle iç içe bir tatil geçireceksiniz.

Gönülhan otel, birbirinden güzel odaları, alaçatı konseptiyle düzenlenmiş yemyeşil geniş bahçesi, pırıl pırıl havuzu ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizleri bekliyor.

Otelimizde her biri özenle hazırlanmış 5 farklı tipte toplam 24 adet oda bulunmaktadır. Tamamı Alaçatı taşı ve köy sıvası kullanarak konsepte uygun hazırlanmış odalarımızda beldenin koynunda güne uyanmanın keyfine varacaksınız.

800 metrekare büyüklüğündeki geniş bahçemizde havuz başında yapacağınız nefis organik kahvaltının ardından dilerseniz 12 metre uzunluğundaki jakuzili havuzumuzda serinleyin, dilerseniz yemyeşil çimler üzerindeki şezlonglarda güneşin keyfini çıkarın.
Gönülhan Otel’de güne havuz başında yapacağınız organik köy kavhaltısıyla başlayacaksınız. En doğal ve taze malzemelerle hazırladığımız kahvaltımıza bayılacaksınız.

Ayrıca misafirlerimize akşam 5 çayında birbirinden lezzetli aperatifler ve çay ikramı sunuyoruz.

Tashmahal Online Rezervasyon

You may also like...