Alaçatı Cadde 75 Otel

Hayata Yeniden Başlamak İçin: Alaçatı Cadde 75 Otel

Ege’nin en güzel köylerinden biri olan Alaçatı ilçesinde özel bir butik otel. Alaçatı’nın hareketliliğine kolay ulaşabileceğiniz mesafede, ancak bu hareketlilikten kopabileceğiniz sessiz, sakin müthiş keyifli, havuzlu bir bahçe. Ruhunuzu dinlendirmek için birebir.

Alaçatı Cadde 75 Otel’in kapısından girdiğiniz andan itibaren sizi ilk karşılayan nefis, aydınlık ve kocaman bir bahçe sizi karşılıyor. Kimimizin büyük, neşeli, kalabalık kahvaltılar ettiği; kiminin gazetelerini ve ev yapımı, taze naneli buz gibi limonatasını alıp ayaklarını havuza sarkıtıp sonsuzca ve sınırsızca tembellik ettiği.

Biz herkesin yaptığı gibi bahçemizin dünyanın en sessiz bahçesi olduğunu iddia etmeyeceğiz. Çünkü bizim bahçemiz çok sesli. Bir kere sabah uyandığınız andan itibaren begonviller ve zeytin ağaçlarının serin Alaçatı rüzgarıyla flörtünden çıkan hışırtılar var. Sonra bir de cır cır böceklerimizin yumuşak öğle uykuları için çaldığı o sakin, senfonik orkestra.

Havuzdan çıkıp kendinizi organze güneşlikli bir gölgeliğin altına attığınızda o tüy gibi kumaşın, güneşle ve rüzgarla oynaşırken çıkardığı yumuşacık bir ses daha var ki; anlatılmaz, yaşanır.

Tashmahal Online Rezervasyon

You may also like...